Arşivler

İngilizce Eğitim Setleri 2018

Merhaba değerli öğrenciler, bu yazımızda bir çok kişinin sorunu olan ingilizce öğrenme konusunda önemli arşivlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Arşivlerimiz sayesinde ingilizce kurslarına gereksiz yere para vermeyeceksiniz tamamen kurs gibi sıfırdan başlayıp en ileri seviyeye kadar ingilizce yi hem konuşabilir hem yazabilirsiniz.

Arşivi paylaşmadan önce sizlere sitemiz hakkında bilgi vermek isterim. Sitemiz ogrencinotu siz değerli öğrenciler için açılmış olup her yaştan öğrenci için bir çok sınav için ders kaynağı, ders notları, arşiv desteği sunmaktadır. Bu konuda bir çok arşivimiz hazırlanmaktadır fakat bazı arşivlerimiz yasal olmadığından dolayı üyelik sistemiyle sadece kullanıcılarımıza özel paylaşmaktayız bu yüzden kayıt olup paylaşılacak arşivleri bekleyebilirsiniz.

Bu yazımızda paylaşacağımız ingilizce ders arşivinde kaynağın silinmemesi için linkler gizlenmekte olup sadece üye olan kullanıcılara gözükecektir. Üye olmak için ana menüdeki üye ol sekmesinden kolayca üye olabilirsiniz ardından yazıyı yenilemeniz yeterlidir linkler gözükecektir.

Sistemimizde sizlere de yer vermekteyiz içerik yaz kısmından sizler de makalelerinizi veya ders notlarınızı yayımlayabilirsiniz sitemizde moderatör olarak görev almak isterseniz iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

İNGİLİZCE EĞİTİM SETLERİ 2018 

İlk kaynağımız youtube üzerinden yayımlanan sıfırdan alfabeden başlayıp sizi ileri seviyeye kadar götürecek güzel bir eğitim seti videolar özel olarak toplanıp sıralanmış sıralamaya uyarsanız kolayca ilerlersiniz.

Arşiv: Kaynağın tamamına ulaşmak için videoda sağ altta bulunan youtube logosuna tıklayarak youtube üzerinden sıralanmış sete ulaşabilirsiniz.

 

İkinci kaynağımız ve asıl kaynağımız sadece üyelere özel paylaşıldı üye olarak bağlantıyı ve içeriği görebilirsiniz. İçerikte sıfırdan zirveye çıkaran ingilizce eğitim verilmekte özel dersten farkı yok diyebiliriz videolar sıralamalı değil fakat ctrl-f yardımıyla aradığınız videonun numarasını girerek ulaşabilirsiniz. S

 

Arşiv:
[gizle link=”https://yadi.sk/d/8M3xkveC3ZzMp5″]

 

Özel ingilizce seti ilk 7 ders 
[gizle link=”https://yadi.sk/d/8M3xkveC3ZzMp5″]

Konuya yorum yazan arkadaşlara özel olarak hazırlanan 2 adet paylaşılmayan ingilizce seti gönderilecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

17 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı